Anneye Alınacak Hediyeler

Annelerimiz hepimiz için kutsaldır. Yıllar boyunca her istediğimizi yapan, şefkatiyle bizleri şımartan annelerimizi devamlı hatırlamalıyız. Annelerimizi sevindirmek adına özel günlerde onlara alınacak ufak bir hediye bile kendilerini gözünüzde oldukça değerli hissettirecektir. Anneye hediye alırken çiçek dışında daha farklı bir hediye almak istiyorsanız sizlere önereceğimiz birkaç tane seçenek mevcut.

Resimli Kilim

Eğer farklı bir anneye hediye olmasını istiyorsanız bu seçenek doğru bir seçim olabilir. Annenizle birlikte olduğunuz bir fotoğrafınızı kilime dokuyun. Tabi bunu siz yapmayacaksınız. Bunu yapabilen bazı fotoğrafçılar mevcut. Bulunduğunuz mevkide bir araştırma yaparak öğrenebilirsiniz.

Annenize Özel Önlük

Birçoğumuzun annesi, genelde evimizde en çok mutfakta vakit geçirirler. Çünkü yemeği en lezzetli annelerimiz yapar. Bunu düşünerek ona bir mutfak önlüğü yaptırabilirsiniz. Annenizin resmini önlüğün üzerine bastırıp dünyanın en güzel yemek yapan annesi diye yazıda yazdırabilirsiniz.

Tablo Yaptırmak

Devamlı göz önünde bulunmasını istediğiniz bir hediye olsun diyorsanız. Resimli bir tablo da sipariş verebilirsiniz. Annenizle birlikçe çekildiğiniz bir resmi ya da annenizin tek olan resmini göndererek istediğiniz ölçülerde tabloya bastırıp evin bir köşesine asabilirsiniz.

Ev Eşyası

Aslında anneye hediye seçerken daha çok ev eşyası tercih etmek daha doğru olur. Evin havasını değiştirecek, eve lazım olan bir eşyayı her zaman daha çok tercih ederler. Çünkü onu evin bir ihtiyacı olarak görür ve evdeki değişiklik onu mutlu eder. Bu tarz hediyeler genellikle anneler tarafından daha çok sevilir. Mesela nevresim takımı, koltuk örtüsü, halı gibi.

Ahşap Telefon Kılıfı

Güzel bir hediye fikri olan telefon kılıfı yaptırabilirsiniz. Anneniz telefon kullanıyor ise özel olarak üretilen ahşaptan yapılan kılıflar mevcuttur. Yine annenizin resmini ahşaba bastırıp, birkaç güzel sözle birlikte annenize hediye edebilirsiniz.

Özel Kupalar

Anneniz için yaptırabileceğiniz güzel fikirlerden biriside, ailedeki her bir üyenin resimli kupa bardağını yaptırabilirsiniz. Bunu yaptırırken de annenizin bardağını birazda büyük seçerek annenizin özel olduğunu göstermiş olursunuz. Oldukça güzel gözüken bu bardaklar mutfakta güzel bir görsel oluşturabilir.

Aile Albümü

Çok güzel hediyelerden bir tanesi de ailenizde çektiğiniz fotoğrafların bir albümünü yapmak. Anneler bu gibi hediyelere bayılırlar. En çok beğendiğiniz fotoğrafları bir araya getirip, güzel bir albüm defteri seçin. Albüm defterinin kapağına da annenizin tek olan bir fotoğrafını bastırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Pts Ara 23 , 2019
2020 yolda olduğu için, kalbe yakın olanlarla hediye alışverişi zamanı geldi. Yeni yıl için geri sayım başladı ve gerçekten heyecanlı olmanız normal. Sadece kalbinizi dinleyin, çünkü doğru hediye fikri kalbinizden gelir. Yılbaşı hediyesi, sevginin, barışın, insanlığın ve iyi ilişkilerin yenilenmesini benimseyen yeni ve her şey olabilir. Bu yüzden, bir demet […]
yılbaşı hediyesi