Arkadaşa Hediye Fikirleri

Arkadaşlar birlikte en çılgın şekilde gülüp eğlendiğimiz, kötü zamanlarımızda birbirimizin omuzunda ağladığımız kardeş olmanın yalnızca kan bağı gerektirmediğini kanıtlayan en güzel sosyal ilişkimizdir. Arkadaşlarımızın bizim için özeldirler. Özel günler için arkadaşa hediye almak, onu mutlu etmek bizimde mutlu olmamızı sağlar

Arkadaşlar birlikte en çılgın şekilde gülüp eğlendiğimiz, kötü zamanlarımızda birbirimizin omuzunda ağladığımız kardeş olmanın yalnızca kan bağı gerektirmediğini kanıtlayan en güzel sosyal ilişkimizdir. Arkadaşlarımızın bizim için özeldirler. Özel günler için arkadaşa hediye almak, onu mutlu etmek bizimde mutlu olmamızı sağlar. En sevdiğimiz arkadaşlarımız için manevi hediye fikirleri arıyorsak yazının devamını okuyun.

Hediye Kutusu

Arkadaşınızı mutlu edecek ve ona özel olacak bir hediye hazırlamak istiyorsunuz ama tam olarak nasıl bir hediye verebileceğinizi bilmiyorsanız bir hediye kutusu yapmak fikri sizin imdadınıza yetişiyor. Bir hediye kutusuna istediğiniz her şeyi koyabilirsiniz. Birlikte en unutulmaz anlarınızda çektirmiş olduğunuz fotoğrafları bastırarak arkasına o güne dair notlar yazabilirsiniz. En sevdiği çikolataları, jelibonları onun için kutuya koyabilirsiniz. Değer verdiği bir müzik grubu, yazar film yönetmeni varsa onlarla ilgili ürünleri yerleştirebilirsiniz. En güzel anılarınızı baktıkça hatırlatacak mini sembolleri kutuya koyabilir ve o hatırlamasını istediğiniz anı bir not kağıdına yazabilirsiniz. Onun hoşuna gidecek ve sizin istediğiniz her şeyle içini doldurmak mümkün.

Bitki Yetiştirme Kiti

Emek vererek gün gün büyüdüğünü gördüğünüz sizin dışınızda bir canlı olması kadar güzel bir şey yoktur. Hem bulundukları ortamı süsleyen hem de verilen emekle bir canlını büyümesini izleme keyfini arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Elbette arkadaşınızın bunun için ilgisi olmalı, bitkilerle ilgilenmeyen bir arkadaşınız için iyi bir arkadaşa hediye fikiri olmaz ve bitki içinde iyi olmaz.

Ona Özel Defter

Evet defter fikri çok basit görünüyor değil mi? Ama öyle değil; herkesin bir hayali vardır, ulaşmak istediği bir hedef. Arkadaşınızın hedeflerini, hayallerini ve isteklerini en iyi siz bilirsiniz. Herkes için hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirme yolu sancılı geçer. Yolda düşersiniz, motivasyonunuz gider işte iyi bir arkadaş yolda düştüğünüzde sizi ayağa kaldırır ve sizi motive eder. İşte sizde bu deftere arkadaşınızın hedeflerine, hayallerine adım adım yürümesi için, düştüğünde ayağa kaldırabilmek için hazırlayacaksınız. Oldukça anlamlı olan bu hediye fikrini denemelisiniz.

Konser

Arkadaşınızın çok sevdiği bir grup ya da bir sanatçının yakın zamandaki konserine arkadaşınızın haberi olmadan bilet almak ve onu sürpriz bir şekilde konsere götürmek unutulmayan bir hediye olacaktır. Çok istediği bir tiyatroya yer ayarlaması da yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

En Göz Alıcı Hediye Size Ait Olsun

Paz Oca 5 , 2020
Hediye vermek ve karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi hissettirmek istiyorsanız kendinize ait fikirler doğrultusunda birçok hediye hazırlayabilirsiniz. Örneğin hediye vermek istediğiniz kişiyle fotoğraflarınızı bir kolaj halinde bastırıp hediye ederek manevi bir anı da bırakmış olursunuz. işte size hediye fikri Yılbaşı hediyeleri şuan da çok gündem de olduğu için minik bir kar […]
sürpriz