Babaya Alınacak Hediyeler

Şüphesiz ki hayatta en sevdiğimiz insanlar arasında il üç sırada babamız yer alır. Babalarımıza onları sevdiğimizi hatırlatacak hediye almak isteriz. Alacağınız hediyenin farklı bir şey olmasını diliyorsanız

Şüphesiz ki hayatta en sevdiğimiz insanlar arasında il üç sırada babamız yer alır. Babalarımıza onları sevdiğimizi hatırlatacak hediye almak isteriz. Alacağınız hediyenin farklı bir şey olmasını diliyorsanız. Hem kullanışlı hem de her seferinde sizi hatırlamasını istiyor olabilirsiniz. İşte tamda bu türden babaya hediye fikirlerinde bulunacağız.

İsmi Yazılı Olan Kemer

Babanızın sürekli kullanacağı ve her kullandığında sizi hatırlayacağı bir hediye olmasını istiyorsanız. Babanızın, isminin üzerinde yazdığı bir deri kemer yaptırabilirsiniz. Böylece her sabah kemerini taktığında aklına sizin aldığınız hediye gelmiş olur.

İsmine Özel İşlemeli Tavla

Babanız eğer tavla oynamaktan hoşlanıyorsa, mutlaka beğeneceği bir hediye fikiri olabilir. Hediye satanların özel olarak tasarladığı kişiye özel tavla seti yaptırarak, babanız her oyun oynadığında sizi aklına getirebilir. Tavlanın üzerine Güzel bir işlemeyle babanızın ismini yazdırabilirsiniz.

İsmine Özel Gözlük

Yetişkin erkekler güneş gözlüğünü oldukça severler. Birde araba kullanıyorlarsa, yazın güneş gözlüğü gözden çıkmaz. Sizde babanıza kutusunda isminin yazdığı havalı bir gözlük alabilirsiniz.

Saat

Klasik bir hediye olmasınız istemiyorsanız saat almayabilirsiniz. Fakat şöyle bir şey yaparsınız farklı bir hediye almış olursunuz. İki tane aynı saatten alacaksınız. Biri babanız ve biride kendinize ait bir saat olacak. Sizin saatinizde babanızın ismi, babanızın saatinde ise sizin isminiz yer alacak. Böylece hediye unutulmaz bir değer kazanacak.

En güzel Hediye Mektup

Babaya hediye edilecek en güzel şey ona sevdiğinizi söylemektir. Hangi hediyeyi alırsanız alın emin olun ki babanız için bundan daha güzel bir hediye olmayacaktır. Bunu yapmaya herkes cesaret edemez, özellikle de erkekler. Toplumumuzda erkeklerin babasına karşı genelde utangaç bir tavrı vardır. Cesaretinizi gösterin ve elinize bir kâğıt ve kalem alın. Babanıza karşı o güne kadar besleyip fakat bir türlü söyleyemediğiniz sevginizi dile getirin. Emin olun o yazdığınız mektup ölünceye dek saklanacaktır.

Gramofon

Eğer babanızın müzik ile arası iyi ise bu fikir kulağınıza hoş gelebilir. Eskilerin en kaliteli müzik kutusu olan gramofon güzel bir plak şarkısı ile babanızın kulağındaki pasları silebilir.

Tespih

Babanız tespih çekmeyi seviyorsa, özel ahşap kutulu ismine özel olarak tasarlanan kutusu ile güzel bir kehribar tespih alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eşler İçin Hediye Fikirleri

Cum Eki 16 , 2020
Evlenip hayatınızı birleştirdiğiniz eşiniz için doğum gününde, evlilik yıl dönümünde, sevgililer gününde, yılbaşında ve bunlar gibi birçok özel günde hediye fikiri arıyorsanız doğru yazıya denk geldiniz demektir.
love aşk hediye fikri