Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl bizler için yepyeni bir döneme başladığımızı hissettiren ve bu döneme başlarken sevdiklerimizle bir arada olmayı yeni girilen yılın sevincini birlikte paylaşmayı arzularız. Sevdiklerimize yılbaşı hediyesi almak isteriz fakat ne alacağımız konusunda hep sorun yaşarız. Birde özellikle son zamana bırakılmışsa hediye seçme işi bu her şeyi daha da zorlaştırılır. Hem klasik bir şey değil de ilginç hediyeler arıyorsanız daha da zor olabilirken biz size bazı öneriler sunacağız.

Gariplikler Albümü

Her birimiz Fotoğraf çekmeyi anı biriktirmeyi severiz. Hep güzel çıktığımız, poz verip gülümsediğimiz fotoğraflar hediyelik eşyalar arasına girerler. Her birimizin arşivinde, telefon belleğinde ansızın çekilmiş, garip çıkan fotoğraflarımız vardır. İşte sevdiklerimiz ile birlikte girilen yılbaşına özel ilginç hediye fikiri arasında en güzellerinden biri; gariplikler albümü. Şapşal yüz ifadeleri, kapalı çıkan gözler hepinize kahkaha attıracaktır. Albüm yerine en favori olan fotoğrafı çerçeveletip hediye edebilirsiniz.

Teraryum

Evet teraryum deyince akla ilk olarak canlı bitkiler gelse de hayır hediye edeceğiniz teraryum canlı bitki içermek zorunda değil. Canlı bitkiler sorumluluk gerektirdiği için yoğun okul ve iş hayatı nedeni ile ihmal edilebilir. Hediye edeceğiniz teraryum hediye edeceğiniz kişinin özel ilgi alanlarına göre düzenlenmiş olmalıdır. Örneğin Harry Potter hayranı olan biri için Harry Potter sembollerinin minyatür oyuncaklarının bir araya geldiği bir hediye verebilirsiniz.

Çorap

 Evet çorap almak çok garip geldi öyle değil mi? Ama çoraplara yeteri kadar değer vermediğimizi de fark etmiş olmalısınız. Kışın ayakları sıcacık tutan, yazın ayaklarımızı terden koruyan çoraplar aslında çok önemliler. Birbirinden renkli, birbirinden farklı desenli neşeli çorap yılı hediyesi olarak çorap verebiliriz.

Bilet

Herkes bir yere gidip orayı keşfetmek ister. Ya da herkesin gitmek istediği konser, sinema filmi, tiyatro gösterisi gibi etkinlikler vardır. İşte hediye alacağınız sevdiğiniz kişiye ne yapmak istiyorsa bütçenize göre onun için bilet ayarlayabilirsiniz. Bu ilginç ve çok güzel bir hediye fikridir.

Kahve Kutuları

Yılbaşı hediyesi almayı düşündüğünüz kişi iyi bir kahve sever olabilir ya da farklı kahveleri deneyimlemesini istediğiniz biri olabilir. İşte tamda bunun için en güzel hediye kahve kutularıdır. Çeşit çeşit kahve çekirdekleri ve demleme aparatı ile çok güzel bir hediye olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anneye Alınacak Hediyeler

Cum Kas 1 , 2019
Annelerimiz hepimiz için kutsaldır. Yıllar boyunca her istediğimizi yapan, şefkatiyle bizleri şımartan annelerimizi devamlı hatırlamalıyız. Annelerimizi sevindirmek adına özel günlerde onlara alınacak ufak bir hediye bile kendilerini gözünüzde oldukça değerli hissettirecektir. Anneye hediye alırken çiçek dışında daha farklı bir hediye almak istiyorsanız sizlere önereceğimiz birkaç tane seçenek mevcut. Resimli Kilim […]
anneye hediye